SIA Jūrmalas siltums rēķinus var apmaksāt arī pasta nodaļās

SIA Jūrmalas siltums informē, ka ir noslēgts sadarbības līgums ar VAS Latvijas pasts un sākot ar 2022.gada 23.augustu iedzīvotāji uzņēmuma izrakstītos rēķinus par saņemto siltumenerģiju var apmaksāt jebkurā pasta nodaļā visā Latvijā. Apmaksājot rēķinu pasta nodaļā, tiks piemērota komisijas maksa 0.50 EUR par vienu maksājumu.

Līdz ar līguma par rēķinu apmaksu VAS Latvijas pasts pasta nodaļās noslēgšanu, Jūrmalas iedzīvotāji, neizbraucot no pilsētas, rēķinu par piegādāto siltumenerģiju var samaksāt kādā no četrām pilsētā esošajām pasta nodaļām:

Dubultos, Strēlnieku prospektā 16 (pasta indekss LV-2015)
Kauguros, Skolas ielā 48, (pasta indekss LV-2016)
Mellužos, Mellužu prospektā 42 k-3, (pasta indekss LV-2008)
Slokā, Hercoga Jēkaba ielā 7 k-3, (pasta indekss LV-2011)

SIA Jūrmalas siltums rēķinus par saņemto siltumenerģiju ir iespējams apmaksāt arī pie pastnieka, kurš ieradīsies Jūsu norādītajā adresē. Par šo pakalpojumu lūgums sīkāk interesēties VAS Latvijas pasts mājaslapā www.pasts.lv vai zvanot uz 27008001.

Atgādinām, ka SIA Jūrmalas siltums rēķinus ir iespējams samaksāt arī visās veikalu tīkla Maxima tirdzniecības vietās un veicot bankas pārskaitījumu, izmantojot rēķinā un mājaslapā (https://jurmalassiltums.lv/klientiem/norekini/) norādītos rekvizītus.

Tuvojoties nākamajai apkures sezonai, uzņēmums aicina iedzīvotājus savu iespēju robežās veidot uzkrājumu apkures izmaksu segšanai apkures sezonas laikā, veicot avansa maksājumus. Saņemtie avansa maksājumi rēķinā tiks uzrādīti kā pārmaksa.